Thodex Kripto Para Haberleri
Bitcoin
65,787
Ethereum
1,648.1
XRP
1.380

Thodex TL Yatırma ve Çekme İşlemleri

Borsada, Thodex TL Yatırma ve Çekme İşlemleri işlemleri oldukça basittir. İlk olarak TL YATIRMA işlemini aşağıda vereceğimiz resim ile detaylı bir şekilde anlatalım.

İlk olarak siteden Yatırma/Çekme sekmesine tıklayın. Ardından karşınıza yukarıdaki gibi bir ekran gelecektir. Burada ilk olarak işlem yapacağınız bankayı seçiniz. Akbank veya Ziraat Bankası hesabınız yok ise dilediğiniz banka hesabınızdan da EFT yapabilirsiniz. Banka seçiminizi yaptıktan sonra 3. Sırada yer alan yatırılacak tutar kadar miktar yazıp ‘’ TL YATIRMA TALEBİ OLUŞTUR ‘’ butonuna tıklayınız. İşleminiz Akbank veya Ziraat Bankası ile yapmış iseniz ortalama 60 dakika içerisinde sonuçlandırılacaktır. EFT işlemleri ise mesai saatlerinde sonuçlandırılmaktadır.

Todeks TL YATIRMA talebi oluşturduktan sonra yukarıda gözüktüğü gibi bir ekran ile karşılaşacaksınız. Burada IBAN ve KOD ile dilediğiniz bankadan işlem yapabilirsiniz. IBAN kısmına size verilen IBAN yazıp AÇIKLAMA kısmına ise yine siteden size verilen KOD yazmanız gerekmektedir. Talep oluşturmadan işlem yapmamanızı öneririz.

Thodex TL ÇEKME işlemi nasıl yapabilirim?

Todex TL ÇEKME işlemleri de aynı TL YATIRMA işlemleri gibi oldukça basittir. Yine aynı Yatırma/Çekme sekmesinden TL ÇEK butonuna tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir ekran karşınıza çıkmış olacaktır.

Burada yapmanız gereken en önemli kısım 2 numaralı yerde yer alan ‘’ Hesap Ekle ‘’ butonuna tıklayıp kendi adınıza ait kişisel vadesiz banka hesabınızı tanımlamanızdır. Banka hesabınızı sisteme tanımladıktan sonra bankanızı seçip, çekim yapmak istediğini tutarı yazmanız ve ‘’ TL ÇEKME EMRİ VER ‘’ butonuna tıklamanızdır. Ayrıca sağ kısımda da işleminize ait detaylar yer almaktadır.

Thodex Papara ile TL Yatırma işlemleri nasıl yapabilirim ?

Borsada Akbank ve Ziraat Bankası dışında 7/24 TL işlemleri yapabileceğiniz bir diğer işlem de Papara üzerinden olacaktır.

Yukarıda yer alan resimde PAPARA TL YATIRMA işlemleri gösterilmiştir. Yatırma/Çekme sekmesinden PAPARA TL İŞLEMLERİ butonuna tıklayıp PAPARA – TL Yatır kısmından yine aynı TL YATIRMA işlemlerinde yapmış olduğunuz gibi talep oluşturmanız gerekmektedir.

Thodex Papara ile TL ÇEKME işlemleri nasıl yapabilirim ?

Papara ile TL ÇEKME işlemleri de TL ÇEKME işlemlerinden farksız bir şekilde gerçekleşmektedir. Sadece dikkat etmeniz gereken tek şey ‘’ Papara numaranız ‘’ düzgün girmenizdir.

Yukarıda da görmüş olduğunuz gibi Papara ile TL ÇEKME işlemleri oldukça basit bir şekilde gösterilmiştir.

Thodex TL Yatırma ve Çekme İşlemleri

Önerilen Makaleler

Yorumunuzu Bırakın