Thodex Kripto Para Haberleri
Bitcoin
63,232
Ethereum
1,581.8
XRP
1.210

Thodex Kayıt İşlemleri

Thodex resmi sitesine giriş yapıp ‘’ Hesap Oluştur ‘’ butonuna tıklayıp karşınıza yukarıda göstermiş olduğumuz ekran karşınıza çıkmış olacaktır. Borsanın sunmuş olduğu iki üyelik sistemi vardır, bunlar;

  1. Şahıs ( Bireysel hesap )
  2. Şirket Hesabı

Eğer bir şirketiniz var ise şirket hesabınız ile de kayıt olabilirsiniz. Eğer bireysel bir yatırımcı iseniz Şahıs Hesabı oluşturabilirsiniz. Yukarıda resimde görüldüğü gibi gerekli bilgileri girdikten sonra ‘’ Hesap Oluştur ‘’ butonuna tıkladığınızda hesabınızı oluşturmuş olacaksınız.

Nasıl ONAY alabilirim ?

Borsada ONAY almadan çekim vs yapamamaktasınız. ONAY talebinde bulunmanız ve onay aldığınızda işlem yapabilmektesiniz. Bu işlem tamamen borsanının güvenliğe önem verdiğini ve kullanıcılarının gerçek kişiler olduğunu teyit etmek için istenmektedir.

Sağ kısımdan gerekli alanları doldurup ONAY için başvurabilirsiniz. Sol kısımda ise hesabınız onaylı mı değil mi onu öğrenebilir, aylık efektif hacminizi öğrenebilir ve hangi coin için ne kadar günlük çekim limitiniz var onu öğrenebilirsiniz.

Thodex Borsanın genel görünümü nasıldır ?

Oldukça kullanışlı bir arayüze sahiptir. İlk bakışta karmaşık gelebilir, lakin biraz kurcaladığınızda neyin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Sitede SOL kısımda coinlerin birim fiyatları ve hangi coinden ne kadar bakiyeniz var öğrenebilirsiniz. Üst kısımda ise MARKET, YATIRMA/ÇEKME, HAREKETLERİM, PROFİLİM ve DESTEK sekmeleri mevcut. Tek tek hepsini inceleyelim;

  • MARKET sekmesi: ALIŞ-SATIŞ yapabileceğiniz sekmedir.
  • YATIRMA/ÇEKME sekmesi: TL Yatırma/Çekme işlemleri, PAPARA TL işlemleri ve Kripto Para Yatırma/Çekme işlemleri bulunmaktadır.
  • HAREKETLERİM: İşlem detaylarınız bulunmaktadır.
  • PROFİLİM: Profilinize ait bilgiler ve aylık efektif hacminizi öğrenebilirsiniz.
  • DESTEK: Yaşadığınız sorun, soru, öneri ve istekleriniz ile borsa yetkilileri ile iletişime geçebileceğiniz sekmedir.

Önerilen Makaleler

Yorumunuzu Bırakın