Thodex Kripto Para Haberleri
Bitcoin
63,149
Ethereum
1,569.2
XRP
1.210

Thodex Coin Alış ve Satış İşlemleri

Thodex Bitcoin Borsası

Thodex bitcoin borsası şimdiye kadar sizlere kayıt olma, tl işlemlerini bire bir resimler ile gösterdik. Şimdi ise borsada nasıl coin alabileceğinizi göstereceğiz. İlk olarak site üzerinden ‘’ MARKET ‘’ sekmesine tıklamanız gerekmektedir.

Karşınıza bu alan çıkacaktır. Borsada ALIŞ işlemleri için SATIŞ TABLOSU, SATIŞ işlemleri için ALIŞ TABLOSU ile işlem yapabilirsiniz. Borsada iki çeşit alış-satış işlemleri yapılmaktadır. Bunlar;

  • MAKER ( Sizin oluşturmuş olduğunuz işlemlere denmektedir. )
  • TAKER ( Var olan emirler ile işlem yapmanız anlamına gelmektedir. )

Dilerseniz örnek bir işlem siz okurlarımıza aşağıda resim ile detaylı bir şekilde gösterelim.

Todex Bitcoin alış işlemleri üzerinden örnek gösterelim. MARKET sekmesinden alış yapacağımız için SATIŞ TABLOSU üzerinden taker olarak işlem yapmayı gösterelim. SATIŞ TABLOSU üzerinden biz en başta yer alan rastgele bir işleme tıkladık ve sol kısımda yer alan BİRİM, MİKTAR ve TOPLAM kısmı otomatik olarak dolmuş oldu. Burada ister bakiyenizin tümü ile dilediğiniz miktarda işlem yapabilir veya TOPLAM kısmının yanında yer alan ARTI (+) butonuna tıklayıp ister 50 TL isterseniz 100 veya 300 TL ile de işlem yapabilirsiniz.

Thodex ile coin satışı nasıl yapabilirim?

Todeks Coin alma işlemleri görüldüğü üzere oldukça basit bir şekilde yapılmaktadır. Coin satışı işlemi de aynı alış işlemleri gibi oldukça basittir.

Coin satış işlemi de ALIŞ TABLOSU ile yapılmaktadır. Aşağıda bir örnek satış işlemi ile daha iyi şekilde anlayacağınızı umuyoruz.

Yine coin alış işleminde olduğu gibi TAKER olarak işlem yaparak ALIŞ TABLOSU ile işlem yapacağız. En baştaki rastgele bir emre tıkladığınızda sol kısımda yer alan BİRİM, MİKTAR ve TOPLAM kısmı otomatik olarak dolmuş oldu. Burada ister bakiyenizin tümü ile dilediğiniz miktarda işlem yapabilir veya  MİKTAR kısmının yanında yer alan ARTI (+) butonuna tıklayıp ister dilediğiniz miktarda coin satışı yapabilirsiniz.

Önerilen Makaleler

Yorumunuzu Bırakın