Thodex Kripto Para Haberleri
Bitcoin
63,140
Ethereum
1,568.4
XRP
1.210

TodeksHesabımdan Nasıl Para Çekebilirim?

Thodex; birlikte çalıştığı bir çok banka, kripto para birimi ve gün geçtikçe sayısı artan yatırımcı sayısı ile 2017 yılı itibari ile Türkiye merkezli bir finans üssü kurmuştur. 12 banka ile anlaşmalı olan Thodex dijital anonim şirketi, aynı zamanda aralarında Bitcoin, Todex Litecoin, Todeks Ethereum, USDTether, Todex Dogecoin, Dash, Todeks Ripple(XRP), Stellar, NEM,  Bitcoin gold, Ethereum classic ve Bitcoin cash’ın da bulunduğu 12 kripto para birimi ile kripto piyasasında al-sat ve transfer işlemlerinizi yapmanızı sağlar.

Thodex Kripto Para Borsası Ne İçin Var?

Cesurca bir atakla 2009 yılında ilk kez Çin merkezli Satoshi Nakamoto(lar) tarafından piyasaya sürülen BTC (bitcoin) çok kısa bir zaman içerisinde küresel çapta yankı bulmuş ve hem yerel hem uluslar arası takas, para ve çeşitli ödemelere bazı yatırım araçları ile birlikte para aktarımı sorununa alternatif bir çözüm olmuştur. Thodex’de tabiri caizse Türkiye’nin alternatifi olmuş ve Türkiye’nin dijital kripto para sektörü haline gelmiştir. Dünya Bitcoin çılgınlığına kendini kaptırmışken yatırımcılar ve dev şirketler de bu sanal borsa karışıklığı içinde kendine bir yer edinebilme uğraşına girmiş durumdalar. Thodex bu noktada sahneye çıkmaktadır tam olarak, Kripto para sektörünün temsilcisi konumunda olan Bitcoin ve benzeri sanal para birimlerini de Ülkemizdeki kripto borsaların işlev hacmi her geçen gün artmaktadır. Bitcoin para yatırma ve Bitcoin para çekme yada diğer sanal dijital kripto para dönüşümleri ülkemizde sıkça gerçekleştirilen bir alış-veriştir artık. Türkiye’de aktif hizmet veren BTCTurk, Paribu, Koinim ve Thodex gibi kripto yatırımcı kitlesini artırmaktadırlar. Bu borsalar, kendine yönelen amatör, orta düzey ve profesyonel yatırımcılara her geçen gün daha kaliteli performans sunmaktadır.

Thodex’in Sunmuş Olduğu Avantajlar Nelerdir?

Thodex Bitcoin borsası, bizlere serbest borsa dünyasının kapılarını ardına kadar açıyor. Peki, neler mi yapıyor bu borsa kapısı?

Kripto para alışverişi yapabilme, kripto para cüzdanı oluşturma ve bu cüzdan üzerinden transfer gerçekleştirebilme, kullanıcı tarafından istenilen kripto borsalar arsında hızlı al-sat işlemlerini en güvenli şekilde yapabilme olarak belli başlı işlevlerini sıralayabiliriz.

Geniş bir banka ve kripto para ağına sahip olması, hızlı, güvenli, bol kazançlı ve en önemlisi de yerli olması,  Türkiye kripto borsası adına büyük bir ekonomik ilerlemedir.

Thodex Para Çekme

Paypal artık Türkiye’de kullanılmıyor peki nasıl para çekeceğiz Thodex ile para çekmek mümkün müdür? Para çekme işlemi Thodex için çok basit bir işlem olup tek alternatifi paypal olmadan kullanıcılarını bu noktada da yanıltmıyor. Öncelikle bu işlem için üye olmanız gerekmektedir. Thodex resmi sitesi; https://thodex.com/ linke tıklayıp sizden istenilen bilgileri tamamlayarak kolayca üye olabilirsiniz. Varsayalım ki üyesiniz, Thodex ana sayfasında üst kısımda bulunan market butonu sizin güncel kripto para akışını izlemenizi ve transfer işlemlerinizi gerçekleştirmek için yönlendirme butonlarını bulundur. Güncel kripto para değerlerini takip etmek için başka bir siteye girmenize gerek kalmamaktadır.

Koineks Hesaptan Para Çekme

Market butonunun yanında bulunan yatırma/çekme butonuna tıklayıp,  kırmızı renk ile belirtilmiş TL ÇEK butonuna tıkladıktan sonra ileri ki işleme geçiyorsunuz ve karşınıza çıkan paneldeki ‘’hesap ekle’’ butonuna tıklayarak hesap eklemeniz gerekmektedir.

Koineks Hesaptan Para Çekme

‘’’Yeni ekle’’ butonuna tıklıyorsunuz daha sonra isim soy isim ve banka İBAN numaranızı ekleyip devam ediyorsunuz. İBAN numaranız sizin adınıza açılmış bir banka hesabı olmak zorundadır, aksi takdirde ödeme alamazsınız.

Koineks Hesaptan Para Çekme

İBAN ekleme işleminin ardından tekrar ana menüye dönerek yatırma/çekme butonuna tekrar tıklayıp para çekme işlemine başlıyoruz.

Eklemiş olduğunuz banka hesabını seçerek çekmek istediğiniz miktarı yazıp ‘’TL ÇEKME EMRİ VER’’ Butonuna tıklamanız yeterlidir. Sayfa otomatik olarak isminizi ve İBAN numaranızı panele işleyecektir. İşlem Ücreti (EFT, Komisyon v.b.) 3 lira olmaktadır.

Koineks Hesabından Para Çekme

Para çekme işleminizi tamamladıktan sonra ‘’HAREKETLERİM’’ butonuna tıklayarak yapmış olduğunuz tüm işlemleri takip edebilirsiniz.

Koineks Hesabından Para Çekme

Yatırma çekme butonuna dönerek TL işlemlerinde uygulamış olduğunuz işlemleri aynı şekilde kripto (coin) para alma ve satma işlemlerinizi de kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca size para aktarılacağı zaman ‘’CÜZDAN ADRESİ’’ adı altında bir adet kar kod ve link verilir. Karşı tarafa bu seçeneklerden birini göndererek size aktarım yapmasını sağlayabilirsiniz.

Koineks Para Çekme

Banka aracılığı ile gerçekleştirilen tüm parasal işlemlerinizde kimlik ve banka hesabınızda bulunan isim ve soy isminizi kullanmanız gerekmektedir. Bu kural Thodex dijital şirketinin kullanıcı sözleşmesinin 4. maddesinin 19. fıkrasında açıkça beyan edilmiştir.

4.19. Para yatırma işlemlerinin, Kullanıcı ile aynı ismin altına kayıtlı olan banka hesabından yapılması zorunludur. ATM’ler üzerinden kartsız bankacılık yöntemleri ile transfer yapılmamalıdır. Bu tip işlemlerin saptanması durumunda, Thodex’in söz konusu transferleri iade etme hakkına sahiptir. 

Önerilen Makaleler

Yorumunuzu Bırakın